oferta warsztatów

MYOYIN

Joga Yin i praca z piłeczkami w celu rozluźnienia mięśni to MyoYin. Praktyka ta pozwala zmniejszyć napięcie w tkance łącznej (powięziach) która otacza, łączy oddziela i podtrzymuje mięśnie.
MyoYin - praktyka łącząca w sobie elementy masażu powięziowego oraz jogi yin.

OCZYSZCZANIE

Ajurweda posiada duży wachlarz praktycznej wiedzy, która pokazuje jak zadbać o nasze ciało, umysł i emocje. Ajurweda już kilka tysięcy lat temu opracowała system oczyszczania ciała z toksyn. Odpowiem Wam na pytania: Czy toksyny tworzą się zawsze? Jak się ich pozbyć?

Na warsztatach przedstawię rodzaje oczyszczania: - od codziennej rutyny dnia, - poprzez głodówki, - do oczyszczania cyklicznego (wiosenne i jesienne), - i panchakarmę Poznasz zioła, które wspomogą Twoje ciało i umysł podczas oczyszczania. Zrobimy anty-amę czyli zioła służące oczyszczaniu.
Napijemy się herbaty detoksykującej. Spróbujesz kiczeri - potrawy spożywanej podczas oczyszczania.
Oczyścimy też głowę dzięki praktykom oddechowym i relaksacyjnym.

Pamiętaj że Ajurweda to sposób na długie i zdrowe życie a nie krótkotrwała przygoda. Wymaga dopasowania do indywidualnego typu osobowości, cierpliwości i konsekwencji. Ważne jest, aby poznać siebie i obserwować swoje ciało, aby dobrać właściwe rozwiązania dla swojej duszy.

ACUYIN

"Siła Dotyku - Zdrowie i Harmonia dla Rodziny. AcuYin Joga i Akupresura"

Akupresura, starożytna praktyka medycyny chińskiej, ma na celu stymulowanie określonych punktów na ciele w celu złagodzenia bólu i różnych dolegliwości. Oto kilka problemów, na które akupresura może pomóc:
- Bóle głowy i migreny
- Bóle pleców i bóle mięśniowe
- Stres, napięcie i zaburzenia snu
- Problemy z trawieniem i nudności
- Problemy z układem oddechowym, takie jak katar, kaszel, czy duszność
- Dolegliwości związane z menstruacją, takie jak bolesne skurcze
- Zmęczenie i brak energii
- Lęki i depresja
- Bóle stawów
- Problemy z ciśnieniem krwi

Podczas warsztatu dowiesz się jak zadbać o swoje zdrowie z zaciszu domowy dzięki akupresurze. Plus jak zrelaksować ciało praktyką jogi - delikatne ćwiczenia z użyciem krzesła.

socialmedia

Bądź zawsze na bieżąco. Polub nas aby nie przeoczyć ważnych wydarzeń. 

© 2024 Fundacja z Kobietą w Karkonaszach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: TwojaReklama