Babski czwartek pod hasłem zdrowe odchudzanie wg Ajurwedy

Babski czwartek pod hasłem zdrowe odchudzanie wg Ajurwedyto zalecenia jest dla każdej z dosz inne.Każde skrojone na miarę dla danej doszy.Inna ilość posiłków.Inne potrawy.Inne przyprawy.Inne zioła.Inna aktywność.Inne medytacje…. itd.Wszak każdy z nas jest inny – a co jest dobre dla każdego to jest do niczego.Ajurweda uczy jak żyć w zgodzie ze swoją naturą.Zdrowa waga dla każdego jest inna – Schudnij bezpiecznie z Ajurwedą.Zapraszam na Spotkanie z Ajurwedą w ramach Babskiego Czwartku – już 13 czerwca o godz. 17.oo na ul. Podwale 27/5Dowiesz się jaką masz konstytucję – to znaczy jaką jesteś doszą :)I w związku z tym poznasz, co Ci szkodzi a co Ci służy.Spotkanie jest zapowiedzią Warsztatu „Schudnij z Ajurwedą” który odbędzie się 27 czerwca 2024 r.

Chcesz sprawdzić czy jaką jesteś doszą i co możesz zrobić dla siebie
– zapraszamy na Babski Czwartek – 13.06.2024 r. godz. 17.00
Donacja za spotkanie 20,00 na materiały, kawę/herbatkę i coś słodkiego.
Mężczyzn także zapraszamy, bo ideą Fundacji jest aby Kobieta nie była sama a każdemu ta wiedza może się przydać.
Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, czy pokazania kobietom, pisz, może to przestrzeń także dla Ciebie

Zapraszamy do zapisów na warsztaty za pośrednictwem maila: fundacja_zkwk@op.pl lub telefonicznie: 577 127 550, 695 449 389