BABSKI CZWARTEK z TOTALNĄ BIOLOGIĄ

BABSKI CZWARTEK

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie Totalną Biologią 25 kwietnia, temat okazał się dla Was bardzo ciekawy, a wiele też osób też nie mogło dotrzeć w marcu.

Spotkanie poprowadzą konsultantki, które na co dzień pracują i zajmują się tym tematem, pokażą Wam i wytłumaczą jak wygląda ankieta/kwestionariusz do dalszej pracy. Co jest ważne, jak rozumieć pewne zagadnienia typu „Projekt Cel”.

Każdy będzie mógł wypełnić swoją ankietę i zabrać ją ze sobą do dalszej analizy zgodnie ze wskazówkami.
Jeśli ktoś zdecyduje się do pracy z konsultantem będzie mógł się umówić z wybraną osobą.

Często coś nas boli, uwiera, przeszkadza, denerwuje i to jest powód aby sprawdzić i dowiedzieć się, że to nie okoliczności, ale wewnętrzne bariery i ograniczające przekonania wyniesione z domu rodzinnego lub podwórka, powstrzymują nas przed szczęśliwym życiem. Może dowiesz się, dlaczego kręcisz się w kółko, powtarzasz utarte schematy, sabotujesz swój sukces i żyjesz przeciętnym życiem. Może jesteś w roli ratownika, dzielnego dziecka, to też może się odkryć przy pracy z ankietą.

Chcesz sprawdzić czy możesz zrobić coś dla siebie, zapraszamy, a może dowiesz się jaki masz potencjał i pójdziesz z nim dalej szczęśliwie
– zapraszamy na Babski Czwartek – 25 kwietnia 2024 r. godz. 17.00
Donacja za spotkanie 20,00 na materiały, kawę/herbatkę i coś słodkiego

Mężczyzn także zapraszamy, bo ideą Fundacji jest aby Kobieta nie była sama a każdemu ta wiedza może się przydać. Tworząc zdrowy, szczęśliwy związek idziemy ku szczęściu.

Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, czy pokazania kobietom, pisz, może to przestrzeń także dla Ciebie