Emocje i potrzeby w relacji – Krąg Kobiet – Droga do Matki

Zapraszamy do odszukania w sobie komunikacji ze swoim ciałem za pomocą ćwiczeń warsztatowych, dyskusji i kilku innych narzędzi.
Zanim zapniemy pasy i rozpoczniemy podróż do głębi siebie, na początek powiemy słów kilka o emocjach i odczuwaniu ich w ciele.
Jakie są emocje, do czego nam służą, jak je odczuwać i identyfikować w ciele i jak je nasze ciało światu na zewnątrz pokazuje w ekspresji nas.
Popracujemy nad relacją: Matka-Córka. Będzie o wsparciu, trudności i porzuceniu kontroli
1.
Przekonania i potrzeby emocjonalne.
Poczucie bezpieczeństwa,
Autonomia a tożsamość,
Wyrażanie swoich potrzeb i emocji,
Radość w życiu,
Granice i samokontrola.
2.
„Na co mi ta złość”
O złości Jaśnie – Panie Mości
@Zmień się – nie możesz taka być”.
O złości w interakcji.
Warsztat o odczuwaniu tego co w nas się zadziewa gdy czujemy złość
3.
Komunikacja z innymi za pomocą emocji.
Bajka o emocjach. Interakcja w procesie grupowym.
Czuję czy myślę? Jak czuć by nas odczuwano.
4.
Trening uważności i czucia w złości i radości. O emocjach na co dzień.
Co czuje i jak reaguje gdy ze mną nic się nie rymuje.
O sobie albo o czymś. Współpraca w grupach.
5.
Praca z czterema żywiołami: ogień ziemia powietrze i woda.
Odszukanie, którym jesteś żywiołem, odnalezienie wewnętrznego zwierzęcia mocy poprzez proces odszukania instynktu swojego wewnętrznego i odkrywanie sposobu reagowania na sytuacje trudne.
Praca z żywiołem ziemi – to co chcesz odpuścić i co pozostawić w ziemi i zakopać na zawsze…
Żywioł wody – to co w tobie się rozpływa integruje i z całą Tobą, to co zastępuje nowe po tym co odeszło…
Żywioł ognia spalasz to co niepotrzebne to co napisane to co nie wypowiedziane lub to co ukryte i nie ujawnione. Spalasz by odeszło na zawsze tam gdzie jego miejsce…
Żywioł powietrza wraz z oddechem wciągasz energię tworzenia kreacji. Z wydechem wy dychasz wszystkie blokady, niepotrzebne uwikłania, klątwy, uroki umowy karmiczne, pieczęcie…
Praca z energią praMatki
6.
Ukojenie przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów. Koncert w otuleniu dźwiękami by w wyciszeniu utrwalić co przyszło. Subtelne częstotliwości uwolnią blokady w ciele i przeniosą nas do krainy ukojenia, relaksu i szczęśliwości.

Czas: 3 dni – 2 noclegi
Termin: 19-21 kwiecień 2024
Dzień tygodnia: piątek, sobota, niedziela
Koszt: 770,-
Nocleg i wyżywienie w cenie.
19.04.2024 – 18.00 – start
21.04.2024 – 16.00 – koniec
Można rozpocząć też uczestnictwo 20.04.2024 w sobotę od godz. 10.00.
Miejsce:
okolice Jeleniej Góry
Kontakt: Grażyna Boryń 577 127 550
Krąg Emocji dla Kobiet

Dzięki warsztatowi będzie Ci łatwiej rozmawiać o swoich potrzebach. Nauczysz się w lekkości i bez lęku mówić czego potrzebujesz oraz rozmawiać o wszystkim czego tak naprawdę potrzebujesz. Zrozumiesz głębiej to czego też potrzebujesz w relacji z samym sobą

Warsztat poprowadzą:
Rafał Bojanowicz.
Trener emocji w relacji i komunikacji. Pasjonat życia. Trener Radykalnego Wybaczania, Konsultant Totalnej Biologii, Mistrz bioenergoterapii, numerolog, zielarz tworzący wiele magicznych mikstur, Trener Holistyczny Emocji, hipnoterapeuta.
Uczestnik projektu: Domy Zdrowienia. Propagator technik medytacyjnych i oddechowych oraz wglądu w siebie. Twórca wielu autorskich metod docierania do blokad emocjonalnych oraz uwalniania ich.
W swojej działalności wspomaga się medycyną chińską i biorezonansem. Prowadzi męskie kręgi emocji, warsztaty z komunikacji, konstelacji rodzinnych, rysunku w emocji, warsztaty dla par, wyrażania siebie i stawiania granic. Prowadzi zajęcia z uwalniania emocji i kształci terapeutów wdrażając autorskie metody pracy z traumami i uwalnianiem ich.
Numerolog i znawca wielu kultur i doktryn z których czerpie uniwersalne mądrości by dzielić się nimi z innymi.
Pracuje z oddechem i uważnością by uchwycić każdą chwilę, która może być pięknem życia. Podróżnik i poszukiwacz prawdy uniwersalnej.
Uwielbia prostotę życia i kontakt z naturą. Pasjonuje go praca z emocjami i sprawianie by ludzie ponownie odkryli szczęście w sobie i odzyskali sens życia.
Jego hasłem przyświecającym temu co robi jest: tyle dostajesz w życiu po ile odważysz się sięgnąć.
Prywatnie Ojciec i mąż opierający na równi swoje wewnętrzne szczęście ze spokojem, wsparciem i stabilizacją emocjonalną, zawodową, oraz jako rodzic i partner.
Daniel Trembasiewicz.
Dietetyk Medycyny Chińskiej, bioenergoterapeta, Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania. Ukończył ziołolecznictwo wg Tradycyjnej Chińskiej Medycyny (zioła, receptury klasyczne, receptury gotowe), zdrowie i płodność kobiety wg TCM, GUA SHA jako terapia w praktyce klinicznej oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń pomocnych do diagnozy i terapii. W swojej pracy wykorzystuje wywiad TCM, diagnozę z języka, twarzy, biorezonans NLS, rysunek w terapii, Kod Emocji, bioterapię, zioła chińskie i mieszanki od zaprzyjaźnionych zielarzy. Jego największą pasją jest praca z ludźmi i podziwianie, jak wzrastają z każdym dniem.

Zgłoszenia na Messenger lub mail:
grazyna.boryn@gmail.com ; tel.577127550,
aby zarezerwować sobie miejsce należy wpłacić zaliczkę 300 zł na konto 18150014291014200235750000, pozostała kwota płatna na warsztatach.
Z uwagi na ograniczona liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.
PS. Osobom zgłoszonym podam dokładną lokalizacje zajęć